MAGICKÉ A MYSTICKÉ TOSKÁNSKO S PUTOVANÍM ZA MÁRIOU MAGDALÉNOU, VÝNIMOČNÝMI ŽENAMI TOSKÁNSKA I ZA TAJOMSTVAMI BOHYNÍ, A TIEŽ BOHYNE LÁSKY VENUŠE (z ktorej perál vzniklo Toskánske súostrovie a ktorá týmti miestami kedysi denno denne kráčala ladným krokom)

26.9.-4.10.2015
 
Cesta za krásami nádhernej a jedinečnej toskánskej prírody, za nacennejšími pokladmi umenia a dejín, za výnimočnými ženami - historickými postavami - ako nositeľkami tajomstva Grálu a za Máriou Magdalénou, za Volto Santo - Posvätnou Tvárou (Ježiša Krista od očitého svedka jeho umučenia), toskánskym vínom, kultúrou i morom... Užívanie si toho ,čomu sa hovorí "la dolce vita"... Zážitok seba ako Bohyne a súčasti pozemskej i nadpozemskej krásy...  
 
 
Zájímá vás cestování, mytologie, archetypy, symbolika, Toskánsko, moře, osobní rozvoj a netradiční metody sebepoznání? Pojeďte s námi a vaše sny a touha po poznání tajemného i skrytého se naplní! Hlavním tématem poutě bude integrace, přijetí a spojení ženského a mužského principu skrze přímé napojení na mysterium magické krajiny a mystiky posvátných míst, také však skrze pochopení souvztařností, symbolů, archetypů a mýtů.
Pojeďte s námi na magickou cestu. Uvidíte místa, která již navštěvují i cestovní kanceláře, avšak z pohledu, jaký Vám běžný průvodce nenabídne… Uslyšíte staré příběhy, které se běžně nedozvíte… Nahlédnete do symboliky míst, mýtů a věcí kolem nás... Zažijete rituály a obřady na místech se silnou energií… a mnohem, mnohem více.

Program vede Judita Peschlová, lektorka, poradkyně v osobním rozvoji, průvodkyně žen víc jak 20 let, také profesionální průvodkyně cestovního ruchu.
 
Lektorka:     JUDITA PESCHLOVÁ
Termín:        26.9.-4.10.2015
Cena:            
 
V cene je zahrnuté:
 
ubytovanie, doprava, poistenie CK proti úpadku, rituály, meditácie, obrady, zasvätenie do mystéria Márie Magdalény, tajné učenie Magdalén, sprevádzanie po neopakovateľných miestach atď.
 
V cene nie je zahrnuté:
 
cestovné poistenie, strava,  niektoré fakultatívne výlety:
Lucca  (Volto Santo, labyrint na katedrále, most Márie Magdalény)
Siena (architektonický a historický poklad )nepopísateľnej krásy a vzácnosti)
Gimignano (známe aj z filmu Čaj s Mussolinim, nádherné historické kamenné mestečko na jednom z typických toskánskych kopcov) 
Monteriggioni
 
Kontakt: judita.peschlova@gmail.com

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: