CESTA K DUŠI: MEDITATIVNÍ VEČERY PRO DUŠI A SRDCE

CYKLUS VEČERNÍCH ZÁŽITKOVÝCH MEDITAČNÍCH, VIZUALIZAČNÍCH A JINÝCH TECHNIK

(s praktickými ukázkami jak se spojit se svou duší a srdcem a žít pak skutečně život zplna srdce a čisté duše, a také jak zkvalitnit, obohatit, ozdravit svůj život) 

Termíny:  30. 1., 20. 2., 13. 3., 27. 3., 10. 4., 24. 4., 15. 5., 29. 5, 12. 6., 26. 6. 2017

Čas konání: 18.30 – 20.00

Místo konání: Praha

Cena:  120 kč (platba předem na účet)

Kontakt a přihlášky: judita.peschlova@gmail.com, 604927790
 

Cesta k duši a otevřenému srdci je možná různými metodami a technikami. Jenou z nich je meditace a vizualizace.

Pojem meditace se vysvětluje různými způsoby, každý jej vnímá jinak. Meditací se může stát takřka cokoli. Nemusíte vydávat tisíce, někdy dokonce desetitisíce korun, abyste se vydali cestou duše a srdce nebo se naučili meditovat. Vy to totiž už všichni víte, pouze nevíte o tom, že to víte!!! Kontakt s duší a srdcem stejně jako meditace, někdy sice velice prchavá jako barevná křídla motýlů, často nevědomá jako zapomenutý sen, je nedílnou součástí vašeho života, ať chce jak hektického.

Nevěříte? Přijeďte a přesvědčíte se, že tak tomu je! Zvědomením cesty duše a zároveň také meditativního stavu (stačí skutečně na pár minut denně) dosáhnete neuvěřitelných výsledků.

Prohloubený kontakt s duší, dotek srdce a meditace vás může uzdravit, posunout v životě mnohem dál, než jste kdy snili, vyléčit vaše vztahy prostřednictvím zahojení vztahu k sobě a svých vnitřních zranění, zvýšit i podle vědců vaši inteligenci a imunitu, uvést vás do nebývalých světů a dimenzí, spojit s vašim vyšším Já, s transcendentnem, duší světa, sakrální geometrií, energií posvátných i profánních míst, anděly, dévy, a jinými vyššími bytostmi nebo sférami, se sebou samými, se Zemí, s přírodou, s prapodstatou všeho, s Univerzem, s moudrosti předků i svou vlastní vnitřní moudrostí, se svým vnitřním rádcem, učitelem i léčitelem. Rozšíří hranice vaše vědomí, zkontaktuje vás s vlastním i kolektivním nevědomím, otevře vám brány všude tam, kam budete chtít vstoupit. Stane se vaším univerzálním klíčem ke všemu, k čemu se budete toužit dostat. Těsnější spojení s duší a srdcem, a též meditace a vizualizace se mohou pro mnohé z vás stát jízdenkou do čarokrásných světů. Zdravě vás uzemní a dostane do vlastního středu i do centra všeho, spojí s vaší intuicí, se svými vlastními posvátnými i zapomenutými dary, talenty, také však s hlubší úrovní racionální mysli a dodá vám odvahu činit to, co vás učiní šťastnými a spokojenými. 

Síla meditace a moc vizualizace dokáže mnohdy nahradit hektické akce a překotné kroky, které se odhodláme činit, abychom zkultivovali tu kterou oblast svého bytí.

 
Pocestujte s námi na perutích své duše a v korábu svého srdce v rozšířeném vědomí do blaženého, příjemného, obohacujícího a také vším oplývajícího, avšak bezpečného neznáma. Přijeďte tedy mezi nás a udělejte malé krůčky do velkého světa svých neomezených možností. 

Lektorka: zkušená lektorka a terapeutka Judita Katona Peschlová s víc jak 20-letou praxí ve vedení meditací a vizualizací různého typu, také "terapeutického", terapeutka andělské terapie, akreditovaná psychoterapeutka, certifikovaná konstelářka, kněžka a lektorka ženských kruhů, překladatelka mnoha knih, autorka několika publikací a knih, například knihy s kartami Hojivá moc andělů, dále knih Hojivá moc andělů, Archandělé v mých dlaních, Nebe v pronájmu: Andělé zázraků, Andělské rituály pro ženy atd.

Platba kurzovného předem na účet v České spořitelně č. 1062749003/0800, prosím uvést své celé jméno a heslo CKD2017

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: