Barvy aury podle horoskopu

HOROSKOPICKÁ HVĚZDNÁ ŽENSKÁ ZNAMENÍ A BARVY AURY ZODIAKÁLNÍCH KRÁLOVEN

(Žena obklopená světlem své aury, mystické pozadí znamení zvěrokruhu)

JUDITA KATONA PESCHLOVÁ

Věděli jste, že lidské energetické pole, nebo jinak řečeno aura, je do jisté míry ovlivněna vaším astrologickým znamením? Znamení zvěrokruhu nepochybně určuje dispozice člověka a rovněž tendence a směrování jeho duše, což se přirozeně vztahuje i na ženy. Na druhé straně, aura vyjadřuje svým vyzařováním a barvou stav těla, psychiky a duše příslušné osoby a dokonce též její nálady. Aura je velice individuální záležitost a je ovlivněna mnoha faktory,  k nímž patří kromě jiného životní prostředí, duchovní rozvoj, nálady a třeba také milostný život.

Každé znamení je kromě mnoha jiných aspektů charakterizováno různými osobnostními kvalitami, barvami, symboly a vládnoucími planetami. Tyto vlastnosti se projevují u lidí, kteří se pod tímto znamením narodili. Každá žena se rodí s potenciálem Královny a může se jí tedy stát, dříve nebo později. A každá Královna má ve své „hvězdné smečce“ svou vlastní přirazenou aurickou barvu. Přirozeně, jsme každá jiná, jedinečná, což značí, i naše aurické vyzařování bude jedinečné a bude nás odlišovat od všech ostatních žen. Berte tedy níže popsané barvy aury žen, Královen svého života, jako pouhý rámcový popis.

Každý z nás má své světlé i temnější stránky, proto uvádím také odvrácenou stránku některých z nás a barvu aury těch, které dávají průchod spíš svým negativním vlastnostem, než těm pozitivním.

Beraní Královny

Beranky žijí pod ochranou planety Marsu. Charakterizuje je prvek ohně. Královny Beranky můžeme stručně popsat jako dynamické a odvážné, avšak v extrémním případě někdy arogantní, žárlivé, a kupodivu nejisté.

Beranky s pozitivními rysy budou mít auru barvy oranžové, protože ta představuje odvahu, vitalitu a sociálně zaměřenou povahu. Pokud půjde o Beraní Královny ze druhé skupiny, anebo z té první se špatným dnem, jejich aura bude se bude vyznačovat blátově zelenou barvou auru, která je symbolem žárlivosti, nejistoty a záště.

Tyto dvě barvy se mohou střídat u té samé osoby také podle výkyvů jejích nálad, které se u Beranek mohou občas střídat.

Býčí Královny

Znamení Býka si hezky žije pod patronátem planety Venuše, náleží k živlu země. Pro Býčice je charakteristická zelená a hnědá barva, nemusí to však být nevyhnutelně barvy aury žen pod tímto znamením narozených. Býčí Bohyně jsou považovány za rozumné, umělecky orientované a věrné, některé z nich jsou však příliš zemité, tvrdohlavé, značně temperamentní a žel, občas taktéž sobecké.

Pozitivní Býčice budou obklopeny tmavě červenou aurou, vyjadřující jejich realismus a vnitřní sílu. Negativní Býčí Královny pak budou mít v auře velké fleky zkalené, špinavě červené barvy, zosobňující jejich hněvivou stránku.

Blíženecké Královny

Blíženkám vládne planeta Merkur, jejich živlem je vzduchu. Jsou často mluvné, vtipné, inteligentní a přesvědčivé, v záporném případě však též mazané, nestálé a nekonzistentní.

Aura hodných Blíženek bude jasně tyrkysová, což znamená, že jsou v kontaktu s vlastní tvůrčí sílou, plné energie a vitality. Zamlžená temná růžová s nádechem šedivé se v auře zobrazí, půjde-li o Blíženecké Královny s uvedenými negativními vlastnostmi.

Račí Královny

Nad znamením Raka vládne Luna. Náleží k živlu vody a bývá často znázorňováno v podobě kraba či raka. Račí Královny jsou intuitivní, citlivé, plné pochopení a milující. Pod toto znamení však patří někdy ženy náladové, vznětlivé až nepřátelské.

Měkký odstín modré se vyskytuje v auře Račic, které používají svou vrozenou intuici, empatii a jasnozřivost. Zlobivé Račí Královny vykazují v auře cáry tmavě modré barvy s nádechem do fialova, která neustále mění svůj odstín, což bývá důsledek jejich náladovosti.

Lví Královny

Lvicím kraluje Slunce, z čeho asi jasně vyplývá, že se k nim vztahuje element ohně. Lvice mají tendenci být vřelé, přátelské, zábavné, charismatické a hrdé. V některých případech mohou však být přehnaně náročné, dogmatické, kontrolující a mívají strach z odmítnutí.

Kamarádské Lví Královny jsou zahaleny do aurického obalu zlatožluté barvy, zatímco nepříliš hodné Lvice barvy matně zelenožluté.

Panenské Královny

Pannám panuje Merkur, jejich znamení je spojeno se živlem země. Tento typ Královen je analytický, spravedlivý, metodický, strukturovaný, s dobrým vkusem. Typ Panen méně hodných je však víc kritický, sarkastický, snobský a úzkoprsý.

Kolem pozitivních Panen září bílé světlo jejich aury, u negativních převládá matná tmavě šedivá.

Váží Královny

K Vahám řadíme planetu Venuše a živel vzduchu. Mohli bychom je popsat jako roztomilé, diplomatické, bezstarostné, elegantní a objektivní bytůstky. Některé Váží Královny se však mohou projevovat jako nerozhodné, emocionálně komplikované, závislé, hádavé, materialistické a snadno se urážející.

Elegantní a vždy upravená Váha se pohybuje světem uprostřed světelné koule nádherné modrozelené aury. Pokud však jde o její „špatnější“ sestry, u těch se v auře vyskytují velké kaňky hnědočerné barvy, které se zbarvují do hnědočervené, jsou-li rozrušené.

Štíří Královny

Štírky se rodí pod dohledem planet Pluto a Mars. Jejich elementem je voda. Štíří Královny jsou obvykle vášnivé, přitažlivé, vnímavé, smyslné, dominantní, ambiciózní, nebojácné, s intenzivními emocemi. Občas se však mezi nimi naskytnou Královny pomstychtivé, posedlé a jdoucí do krajnosti.

Štírky pozitivních kvalit září jasnou fialovou aurou, extrémistické Štíří Královny budou obtočené pruhy tmavě hnědé až černé barvy.

Střelecké Královny

Střelkyním vládne Jupiter, vztahuje se k nim živel ohně. Tyto Královny jsou většinou nezávislé, optimistické, dobrodružné, intuitivní, se sklony k filozofování. Méně pozitivní Střelkyně jsou nespravedlivé, vzpurné, neopatrné a povrchní.

Pro „spořádané“ Střelkyně je charakteristická levandulová aura, pro ty druhé aura barvy písku promíchaného blátem.

Kozoroží Královny

Zemské znamení Kozorožek je ovládáno Saturnem. Kozorožky jsou važné, houževnaté, silné a konkurenční. V jejich klanu se však najdou Královny egocentrické, bezohledné, spořivé, lakomé a pesimistické.

Jiskrná zelená aura se vlní kolem kladných Kozorožek, khaki zelená s flíčky hnědé kolem těch záporných.

Vodnáří Královny

Vodnářky, ačkoli i z názvu „nositelky“ vody, podléhají živlu vzduchu a dohlíží na ně planety Uran a Saturn. Vodnáří Královny jsou idealistky, vizionářky, velice nápadité a vynalézavé, často zabývající se humanitárními aktivitami. V negativním případě mohou být také vzpurné, bezohledné, dětinské a tvrdohlavé.

Vizionářské Vodnářky mají auru v barvě levendulové, zatímco vybledlá špinavá modrá halí své infantilní vodní nositelky.

Rybí Královny

Voda, voda, samá voda je živlem Rybek, které se rodí pod bedlivým dohledem Jupitera a Neptuna. Rybí Královny jsou ve své kladné podobě všestranné, intuitivní, soucitné, sympatický a oblíbené. Ryby „záporňačky“ jsou považovány za nepředvídatelné, naivní, nerozhodné a mstivé.

Soucitné a empatické Rybí dámy jsou typické cyklámenovou aurou, ty vágní ocelově zelenou. l.

Judita Katona Peschlová

www.angelcity.cz, www.juvita.cz