RITUÁL MAGICKÉHO ÚPLŇKU 10.8.2014 (nejsilnější úplněk tohoto roku) 

UPŘEĎTE NOVOU NIT SVÉHO OSUDU Z PAPRSKŮ PLNÉ LUNY

Účast na úplňkovém rituálu je velice osvobozující a léčivá ve všech směrech (pro kariéru, úspěch, hmotné zabezpečení, zdraví, lásku, vztahy obecně, přátelství atd.). 
 
 
Termín:               10.8.2014, 19. - 21.00 hod.
 
Lektorka:             JUDITA PESCHLOVÁ, průvodkyně ženskými kruhy od r. 1999
 
Místo konání:     PRAHA (přesná lokalita bude upřesněna závazně přihlášeným)
 
Vložné:                 170 kč
 
 
Kontakt:               judita.peschlova@gmail.com  
  
Srpnový úplněk souvisí s některými aspekty našeho života, kupříkladu s možností přes rituál zachovat to, čeho jsme už dosáhli, tvořením nového, splněním přání, otevřením nových cest, hlubokou rovinou odpuštění jiným i sobě, se zrozením a znovuzrozením, ukončováním různých cyklů, změnami, "svazováním volných konců" do uzavřeného a dokončeného kruhu. Symbolizuje konec určité životní nebo sezónní "kapitoly", vrhá světlo na to, čeho se již nemáme držet, naopak, čeho se máme vzdát, pustit se a uvolnit. 
 
Čas úplňku je vhodnou dobou na vykonávaní obřadů čištění. Kouzelné světlo úplňku prozáří svými paprsky vše, co nám ještě brání v jakémkoli pokroku a růstu. Je pak pro nás snazší uvolnit pouta se vším, co nás blokuje.  
Úplňkový rituál tedy může posloužit uvolnění anebo očištění toho, co nám již neprospívá, resp. spíš škodí (třeba různé typy závislostí, kupříkladu na potravinách, lécích, vztazích, stimulačních látkách, lidech, dále nefunkční vztahy, nevhodné zaměstnání, nemoci atd.). Pod Lunou za srpnového úplňku můžeme spálit to, co má "umřít", abychom se mohli zrodit ve své nové podobě, do nového života, na nové, vyšší úrovni (i kdyby to měl být oděv, v němž jsme absolvovali něco bolestného, rozvod, diagnostikování závažné nemoci, propuštění z práce a pod.).
 
Ceremonie  úplňku může být zcela jednoduchá (je však mnohem, mnohem účinnější a mocnější, vykonává-li se ve skupině, nikoli o jedné osobě). Její součástí může být například házení útržků papírů do ohně, na něž jsme zapsali to, čeho se potřebujeme zbavit, a následně dalších papírků, na které napíšeme své sliby sobě samým týkající se nových, podnětných změn v našem životě. Papírky necháme spálit na popel a sledujeme, jak se u jejich spálení zvedá k nebi dým a nese je vzhůru k nebesům, k Bohyni, k Luně...

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: