MUŽSKÉ ARCHETYPY PRO ŽENY: MYSTIKA LÁSKY, EXTÁZE POSEDLOSTI ANEBO MAGIE PROTIKLADŮ?

KURZ: NÁVRAT K POSVÁTNÉMU SPOJENÍ ARCHETYPŮ MUŽE A ŽENY: POZNEJTE JEHO (NEBO JE) I SEBE A TAKÉ VÁS DOHROMADY!

OSVOBOĎTE POTENCIÁL SVÉHO ARCHETYPU A UMOŽNĚTE „SVÝM MUŽŮM“ OSVOBODIT TEN JEJICH!

Jak poznat muže skrze jejich archetypy a jak s nimi navázat mýticko-magický vztah zralé přitažlivosti, harmonické lásky, naplňující rovnováhy a klidného přátelství? Jak nastolit původní stav vnitřní i vnější rovnováhy archetypů ženy a muže? Jak najít ten svůj a jak odhalit archetyp může, s nímž můžete být v co nejdokonalejším souladu? Jak zacházet a vycházet s muži, kluky i starci ve svém okolí na základě určení jejich dominantního archetypu? Jak proniknout do hloubky duše mužů s jednotlivými archetypy? Jakým způsobem okouzlit a stále okouzlovat muže svého „vyvoleného“ archetypu a jak s nimi sladit svůj vlastní archetyp?     

·       Jaká je teorie základních (někdy velice zjednodušených) i důkladněji pojatých mužských archetypů a k nim komplementárních archetypů ženských?

·       Jaký archetyp favorizujete a jaký odmítáte?

·       Kterému jste otevřeli svou duši, a který vykázali ze svého srdce?

·       Co za archetyp se objevuje vně vaší duše a který uvnitř?

·       Co vám to přináší?

·       Jak vás může poznání archetypů opačného pohlaví obohatit, ovlivnit vaše vztahy, také však zdraví, úspěch, společenský status nebo úroveň materiálních jistot?

·       A oč přicházíte, pokud se bráníte nejenom jejich poznávaní, nýbrž i vytváření prostoru pro ně ve vašem životě?

·       Jaké negativní následky má odmítání některého z mužských archetypů, nebo dokonce všech, pro ženu a její prožívání?

·       Proč přitahujeme stále tentýž archetyp muže, zejména když je vztah s ním problematický?  

·       Jak je to s vámi a ostatními archetypy nebo s některým z konkrétních archetypů?

Otázky, dotazy, tápání? Přijeďte si na kurz pro zajímavé a pro vás zajisté podnětné a obohacující odpovědi!  

Podle nejprosazovanějších hypotéz existují čtyři základní archetypy jak u mužů, tak u žen. Mohou být symbolizovány mýtickými postavami, bohy, hrdiny apod. Archetypů mužské i ženské duše je však víc a my se na tomto kurzu naučíme, jak je identifikovat a jak využít v praxi svou schopnost docela jednoduše a rychle určit archetyp toho druhého - nebo těch druhých -, ale také ten svůj (může se totiž v závislosti na jistých podmínkách a situacích u každého měnit, a to nikoli pouze podle fází Luny nebo menstruačního cyklu).

Lektorka:         JUDITA PESCHLOVÁ, akreditovaná psychoterapeutka, zabývající se archetypy, mýty, symboly a jejich významem i poselstvím pro běžný, každodenní život víc jak 30 let, lektorka ženských kruhů a workshopů přibližně 20 let.

Místo a termín konání: 

Praha,           27.-28.9.2014

Bratislava,   29.-30.11.2014

Kurzovné:    1873.- kč/68.- eur

Kontakt:       judita.peschlova@gmail.com

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: