LILITH WORKSHOP

OBJEVTE V SOBĚ SÍLU SVÉ VNITŘNÍ ŽENY A BOHYNĚ A ŽIJTE SVOU MOC, NIKOLI BEZMOC

PRO ŽENY KAŽDÉHO VĚKU

Pokud bychom vycházeli z astrologického hlediska, což ovšem není základní téma workshopu, pozice Lilith v horoskopu ukazuje na potenciál silné ženy v nás (bez ohledu na pohlaví). Představuje autentický a mocný princip a vyjádření emocí v ženské spirituální části naší bytosti.

Na tomto workshopu budeme rozvíjet tento tajemný, silný a mnohými (neoprávněně a ke své vlastní škodě) obávaný aspekt naší duše. Abychom ho mohli integrovat, nepotřebujeme v podstatě nic jiného než trochu odvahy. Získáme tak společně šanci zacházet komplexně s naší vnitřní ženskostí (ať již muži nebo ženy) a stát se celistvými.

Lilith je poslem budoucnosti, v níž otázky moci (či bezmoci) jednoho nebo druhého pohlaví nad druhým nahradí vzájemná úcta a respekt. Tématem workshopu v žádném případě není a nebude boj proti něčemu, nýbrž učení se říkat „Ano“ sami sobě. Nebudeme kráčet ve směru vedoucímu proti zástupcům opačného pohlaví, ale budeme se učit stát sami za sebou a sami pro sebe.

Lilith ve skutečnosti slouží životu. V její službě, v poslání jejího archetypu svobodné, divoké, nespoutané a nespoutatelné Bohyně a Věčné Ženy se skrývá hluboká láska k životu a veškerému stvoření (které v sobě nosíme všichni).

 

Na workshopu nebudeme však pracovat pouze s příběhem této silné osobnosti a zároveň mocného symbolického archetypu, tolik důležitého pro většinu žen (a ano, i mužů), ale rovněž:

- s různými prastarými i novějšími technikami

- rituály

- obřady

- imaginacemi

- metodami body worku (práce s tělem)

- tancem

- symbologií

- archetypologií

- mikrokonstelacemi

- a dokonce i s některými terapeutickými prvky.

 

Termín konání: 4.-5.6.2016 

Místo konání: Rychnov nad Kněžnou

Workshop povede: Judita Peschlová, zkušená lektorka, kněžka kruhů žen a psychoterapeutka s víc jak 20-letou praxí

Cena: 2280.- kč

Kontakt a přihlášky: Jana Paštiková, innate@seznam.cz, tel. 737 343 242

Info k obsahu výcviku: judita.peschlova@gmail.com

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: