Z dnes již stovek reakcí klientů jen pár starších ukázek:

 

1.  Dobrý den, děkuji moc i za kamarádku :) Jsem docela v šoku z jejího i mého rozboru, je to neskutečné, když nás neznáte a přesto jak by jste nás znala, musím to v sobě pořádně probrat a myslím, že se ještě ozvu s prosbou o důkladnější rozbor ... Děkuji ještě jednou a přeji hodně štěstí a pohody. G. W.

2. Dobrý den, moc děkuji za vypracování rozboru... je inspirující, musím si ho ještě několikrát přečíst a promyslet, a přeji  Vám hodně zdraví a štěstí. S pozdravem  K. M.

 

3. Dobrý den paní Judito :o), moc děkuji za výklad.  Je neuvěřitelné, jak je pravdivý, krásně jsem si poplakala :o). Hned si u Vás objednám širší rozbor :o), myslela jsem si, že je ho možné provést jen při osobním setkání. Ještě jednou moc děkuji :o) Irena
 

4. Dobrý den paní Judito, byla jsem u Vás na výkladu karet.  Chci Vám moc poděkovat za pomoc.  Se srdečným pozdravem a velké díky .....

 

5. Vážená a milá paní Peschlová,  děkuji Vám srdečně za Váš výklad a rozbor. Hodně se nad ním zamýšlím a uvědomuji si, že máte úplnou pravdu. Vlastně jste vyslovila nahlas, co intuitivně cítím. Velmi mě potěšilo, že když budu opatrná a budu se řídit radami karet, budu spokojená. Ještě jednou Vám srdečně děkuji a přeji Vám do života a Vaší práce jen to dobré.  H.T.

6. Zdravím Vás Judito, 
mnohokrát děkuji za Vaše zpracování a výklad, moc jste mně potěšila a doufám,že je to další krok k rozšíření a objevení dalších obzorů pro mě samého vč. přínosu pro ostatní.... Hezký den,mějte se moc krásně a třeba zase někdy... Děkuji, P.N.


7. Paní Peschlová,  moc Vám děkujeme! M.M.

8. Dobrý den paní Judito, velmi mne naujala Vaše meditace na víkendové výstavě Ezoteriky Bezkontatní terapie s delfíny a následující den i pracovní dílny :-)... Nicméně, pravdou je, že mne oslovila Vaše bytost a energie a tak jsem se rozhodla Vás znovu kontaktovat a tím využít možnost účastnit se Vašich seminářů či kurzů a Vašich rad a životních zkušeností využít na své cestě poznání. D. Š.


9. Milá paní Peschlová, velmi Vám děkuji za Váš rozbor a výklad i za naději do budoucna. Mějte se moc pěkně, buďte hodně zdravá. J.M.

10. Dobrý večer paní Judito, děkuji Vám za odpověď na mou otázku. Určitě se k ní budu vracet - je tam spoustu věcí, které si mám uvědomit. Přeji Vám hodně zdraví a krásný večer. S vděčností Z.D.

11. Jste nejlepsi, pani Judito, dekuji, Klara

 

12. Dobrý večer paní Judito, děkuji Vám za obšírnou odpověď na moji otázku. Vše v ní souhlasí a to do písmene. Vracím se k rozboru a znovu si uvědomuji, kolik je v něm pravdy. Hledám v odpovědi i podporu pro sebe, jak vše zvládat, co si mám stále uvědomovat. Ráda bych Vás opět požádala o rozbor a výklad, hlubší, a to formou konzultace. Děkuji a přeji krásné podzimní dny. L.P.

 

13. Dobrý večer paní Judito, moc děkuji, jsem překvapená jak je váš rozbor pravdivý a kolik souvislostí mi odhalil a pomohl pochopit. Budu se řídit dobrými radami a těším se na "vysvobození" z předsudků a stereotypu v mém životě. Přeji hodně spokojenosti  :-) L.

 

14. Dobrý den, velice Vám děkuji, paní Judito. Dala jste nám naději. Ať se Vám daří. M.

 

15. Krásný den, moc nám to pomohlo, děkujeme.Vaculová

 

16. Dobrý den paní Judito, mockrát Vám děkuji za rozbor, víceméně jste dala na papír moje pocity, které někdy ani neumím popsat. Určitě mi bude ku prospěchu. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci a hezký zbytek dne. Divišová