Horoskop na rok 2017 pro ženy (pro všechny Bohyně, Královny, Princezny i Popelky)

(JUDITA KATONA PESCHLOVÁ)
 

Každý rok se odvíjí pod jakýmsi hvězdným patronátem některého z vesmírných těles. Rok 2017 bude probíhat pod blahodárným vlivem Slunce, což vytváří zcela jiné podmínky, jako tomu bylo v roce 2016. Máme se všechny skutečně na co těšit!

Beraní Bohyně - Rok vztahů

V solárním roku 2017 bude pozornost Beranek zaměřena především na vztahy. Ve stávajících vztazích, může dojít ke změnám, z nichž se vám nejdřív sevře hrdlo, později však vysvitne, že nic lepšího se vám nemohlo stát. Pokud patříte do tábora těch, které jsou bez partnera, osud vám možná sešle někoho, s nímž budete moci spojit svůj život. V roce Slunce uzavřete známosti, přátelství a další společenské vztahy, které se stanou základem pro velice užitečná spojení a rozšíří váš „sociální kapitál“.

Býčí Bohyně  - Rok oživení a regenerace

V roce Slunce se můžete v mnoha oblastech života cítit, jako byste se znovu narodili. V práci máte před sebou perspektivu šťastných změn. Trápí-li vás jakékoli zdravotní potíže z dřívějška, budete na nejlepší cestě k zotavení. Pokud se objeví právě v tomto roce nové zdravotní problémy, bude to upozornění „shůry“, že jste vykročili nesprávnou cestou. Změníte-li však svůj život, může to být konec vašich zdravotních obtíží. Se vší pravděpodobností se začne vaše denní rutina odvíjet zcela jinak, jako dosud. Budete žít podle nového plánu. Někdo z vašeho okolí bude možná potřebovat vaši pomoc.

Blíženecké Bohyně – Rok velké lásky

Pokud jste dosud nevěřili v existenci spřízněné duše, v roce 2017 budete muset změnit své mínění. Hlavním důvodem se stane skutečnost, že vám Fortuna přivede do cesty osobu, se kterou se budete vzájemně dokonale doplňovat. Někoho, kdo vás bude milovat takovou, jaká jste a koho budete i vy přijímat stejně: někoho, s kým byste mohli žit v perfektní harmonii. Tento rok by měl být mimořádně plodný. Toužíte-li po dítěti, prozřetelnost splní všechny vaše naděje.

Račí Bohyně - Rok domova

V slunečním roce se každým coulem soustředíte na svůj domov. Vyšší instance navodí situace, díky nimž se může z delší známosti stát trvalé spolužití a vy spojíte svůj život s milovaným člověkem. Rok 2017 bude vynikající dobou pro dořešení majetkových sporů či jiných hmotných záležitostí. Vyjasní se vztahy s těmi, s nimiž jste dosud neměly úplně nejlepší vztahy, případní nepříjemní sousedé zakopou svoje otupělé vánoční sekyry.

Lví Bohyně – Rok rodinných změn

Rok 2017 by měl být jedním z nejúspěšnějších roků vašeho života. V mnoha oblastech života dojde k jistému pokroku, v některých velice velkému. Konečně se zrealizují věci, o nichž jste pravděpodobně snily už léta. Přichází čas, abyste nechaly tyto změny se dít, aby se záhy mohl zázračně změnit celý váš život. Ve vašem osobním životě dojde k událostem, díky nimž bude rok 2017 pro vás zlomovým.

Panenské Bohyně  - Rok růstu

V solárním roce 2017 by měla vaše pozornost výt zaměřena na materiální jistoty, čili na vydělávání peněz, vytváření dostatečných rezerv a na výhodné investice. Pokud jste doteď tuto stránku života opomíjely, tím víc se bude snažit proniknout do vašeho bytí a prosadit se v něm. Nakonec zažijete pocit štěstí, když se nebudete ošklivit hmotnou stránku života. Později si budete moci prostřednictvím získaných prostředků splnit i své nejdivočejší sny. Kromě financí a vašeho osobního růstu, k němuž může patřit jistá forma vzdělávání, bude důležité, aby z toho všeho měla užitek i vaše rodina. Usmíříte se s někým, s kým jste se v minulosti velice nepohodly.

Váží Bohyně – Rok dosahování cílů

Sluneční rok 2017 bude pro vás výzvou, abyste začaly plnit své dlouhodobé cíle, také však ty, které vám v jeho průběhu náhle vytanou v mysli. Snažte se zrealizovat vše, co se objeví ve vašich nočních i denních snech, přinese vám to obrovský prospěch. Tento rok bude velice příznivý pro realizaci jakýchkoli vašich plánů, rovněž pro oddech a relaxaci. Zotavení nebude prospěšné pouze pro vaše zdraví, nýbrž vás uvede do stavu, v němž rychleji, jednodušeji a bez jakýchkoli obtíží dosáhnete požadovaných výsledků. Jednoduše s menší výdajem energie dosáhnete víc toho, co dosáhnout budete chtít.

Štíří Bohyně - Rok existenciálních změn

Celý rok 2017 se bude nést v znamení vaší expanze, avšak v synergické kombinaci s uvážlivostí, rozmyslem a opatrností. Zvýší to nesmírně vaší šanci na pracovní, finanční, osobní a existenční úspěch. Budete mít možnost trpělivě následovat své vytyčené cíle a nacházet nejlepší způsoby, jak realizovat své představy. Štěstěna se na vás bude usmívat v průběhu celého roku, ve druhé polovině snad ještě víc, jako v té první. Budete moci dosáhnout vynikajících met a být mezi prvními ve všem, v čem budete chtít prorazit.

Střelecké Bohyně - Rok nových začátků

Se sluncem nad hlavou se může v roce 2017 stát několik věcí, díky nimž budete mít dlouhodobě optimistickou náladu. Vaše víra a důvěra nikdy nebyla tak silná jako nyní. Můžete zažít aktivní a vysoce produktivní období. Všechno, co jste si naplánovaly, by se mělo zdařit na výtečnou. V soukromém životě budete mít hned několik pádných důvodů k radosti. Váš život nabere skutečně vysoké obrátky. Bude nutno zbavit se všech zbytečných věcí, mohly by vám totiž překážek v dokonalé expanzi do ráje vašeho života.

Kozoroží Bohyně- Osudový rok

Jeden měsíc roku 2017 za druhým by měl být hezčí, úžasnější a fantastičtější! Dokonce i šíleně působící plány budou lehce proveditelné. Dosáhnete zásadní bod obratu. Dojde k několika významným událostem. Objeví se buďto staré, zapomenuté lásky, anebo zcela nové. Navážete nová, zajímavá přátelství. Získáte nečekané dovednosti, díky nimž později vyděláte slušné peníze. Prospěch vám přinesou nové známosti a včlenění se do jisté komunity.

Vodnáří Bohyně – Rok vzestupu

Rok 2017 vám přinese mnoho překvapení a také šancí vystoupat na životním řebříčku mnohem výš, než by se vám doteď mohlo zdát v nejrůžovějších snech. Budete-li se skutečně snažit, může vás čekat povýšení nebo jiná forma postupu v práci. V peněžních záležitostech budete mít víc důvodů pro radost. Ze všeho nejdůležitější se budou jevit vaše nejintimnější vztahy, na které byste měly zaměřit svou pozornost. Zavládne harmonie a nebývalý soulad. Pokud patříte k nezadaným dámám, měl by se v tomto roce objevit ten pohádkový pravý „princ na bílém koni“, potažmo na tolika koních , kolik jich má nějaké rychlé auto, na němž se k vám přiřítí. 

Rybí Bohyně – Rok změny životního stylu

Jedna proměna bude následovat druhou. Slunce bude mít v roce 2017 velice pozitivní účinek na vaše materiální podmínky. V pracovním životě dojde ke změnám, které budou mít vliv i na váš osobní a soukromý život. Může se dokonce stát, že vás letos napadne změnit zaměstnání, přičemž to nové bude znamenité až nad očekávání. Vaše srdce bude naplněné v průběhu celého roku láskou, někdy i k těm, ke kterým jste do této doby příliš nelnuly.

Přejí vám, ať se vám splní v roce 2017 pouze a jenom to krásné, báječné a obohacující.

Judita Katona Peschlová

www.angelcity.cz, www.juvita.cz