ANDĚLSKÝ HOROSKOP NA LEDEN 2017

Každý z nás může žít přesně takový život, po jakém touží. Třeba jen uvěřit a svěřit se do rukou andělům, který nám umožní užívat života plnými doušky a naplnit jej radostí, hojností, láskou a nadějí.

Každý z andělů zvěrokruhu má své vlastní kompetence a různý způsob, jakým může ovlivnit kvalitu našeho života. Andělé jednotlivých znamení na nás dohlížejí a poskytují nám ochranu, podporu a nevídaný přínos. Pokud dodržíme jejich dobře míněné pokyny, do konce roku bychom mohli z jejich přítomnosti v našem životě velmi profitovat. Dokáží nám poradit jak v zásadních záležitostech, tak i v drobnostech.

Co nám to tedy naši andělé přinášejí na první měsíc roku 2017? Co dávají, v čem pomáhají, čím přispějí, co slibují, co radí, před čím varují, co navrhují v oblasti zdraví a vzhledu (zejména dámám, přirozeně)?

 

Beran, 21.3.-20.4., archanděl Kamael: anděl Marsu.

Dodává sílu prosadit se, odvahu a rozhodnost, vytrvalost v překonávání překážek. Pomáhá vypořádat se s konflikty. Navzdory ne zrovna optimálnímu startu, mírné fyzické nepohodě a přeceňování svých sil přináší nové začátky, akceschopnost, nadšení a šanci převzít vůdcovství. Slibuje stabilní kariéru, lepší společenské postavení a možnost výdělku. Radí držet se zpátky, vzít rozum do hrsti, šetřit se a rozmazlovat. Varuje před riskováním. Ve sportu navrhuje rozvážně tempo, pozornost věnovanou obličeji a vlasům, levandulovou vůni, vtipné doplňky a červenou barvu.

 

Býk, 21.4.-20.5., Anděl Hagia: vládce Venuše.

Zvyšuje schopnost ukončit hádky a utužit vztahy. Pomáhá nastolovat harmonii, krásu, lásku a sympatie. Přináší přátelská setkání, zvýšenou citlivost a vnímavost. Slibuje romantiku, potěšení pro tělo i duši, zvýšení životní úrovně a stavu na účtu. Radí důkladně si promyslet pracovní nabídky a být upřímnější k sobě i k ostatním. Varuje před neochotou pohnout se z místa, která může všechny zmíněné pozitiva smést z andělského stolu hojnosti. Navrhuje pastelové barvy, prsteny s velkými kameny, citrusové a květinové vůně, zaměření se na krk a šíji.

 

Blíženci, 21.5.-21.6., Archanděl Rafael: anděl Merkuru, vládce silnic.

Dává svým svěřencům talent ke komunikaci v jakékoli její podobě. Pomáhá rozvíjet myšlení a um. Přináší zrození vynikajících nápadů. Slibuje zdařilé finanční operace a úspěšně vyřešené úřední záležitosti. Radí zharmonizovat chuť se do něčeho pustit s vlastními reálnými možnostmi. Varuje před množstvím zahájených a nedokončených aktivit a snahou být najednou na více místech. Navrhuje soustředit se na prsty, paže a ramena, pestré náramky, výstřední kozačky, fialovou, béžovou a světlezelenou barvu a střízlivý sportovní parfém pomerančových či bergamotového tónů.

 

Rak, 22.6.-22.7., Archanděl Gabriel: patron Luny.

Utěšuje duši i ducha, kterému dodává ty správné podněty. Pomáhá ovládat a uklidňovat emoce. I když začátek roku nebude zrovna bombastický, Gabriel přinese naději a úspěšné zvládnutí nečekaných zvratů. Slibuje příliv energie investovaný do všech oblastí života. Radí nelekati se překážek a vlastní zmatenosti. Varuje před neschopností spojit věci dohromady a pochopit souvislosti. Navrhuje zaměřit se na prsa a bříško, melounovou a skořicovou voňavku, stříbrnou, bílou a kovově modrou barvu a romantické náramkové hodinky.

 

Lev, 23.7.-23.8., Archanděl Michael: vládne Slunci.

Dodává podporu pro duchovní pokrok a fyzický růst. Pomáhá vnášet do života vitalitu, energii, hojnost a bohatství, třebaže rozjezd může být pomalejší a realita zpočátku nudná. Přináší změny, které se budou vyvíjet pod šťastnou hvězdou. Slibuje relativní dostatek financí. Radí nezapomínat na velkorysost a zdravý nadhled. Varuje před zbytečným "přetahováním se" ve vztazích a před zbytečnými výdaji. Navrhuje věnovat pozornost dekoltu, smyslnou vůni santalu a růží, velké drahokamy a oblečení v zářivých tónech žluté a zlaté.

 

Panna, 24.8.-23.9., Anděl Voel: přísluší živlu Země.

Dodává smysl pro povinnost, detail a službu druhým. Pomáhá rozvíjet přesnost, dochvilnost a důslednost. Pokud budete ochotni pustit se do něčeho zásadního, přinese vám velké životní změny. Slibuje realizaci plánů a předsevzetí. Radí méně přemýšlet a více se spolehnout na vnitřní hlas. Varuje před nepochopením ostatních. Navrhuje vytvořit fyzickou pohodu nošením přírodních materiálů v zemitých barvách, bižuterii z imitace perel a vzácných kamenů, čisté vůně - pudr či mléčná ambru - a zaměření na oblast pasu, boků a bříška.

 

Váhy, 24.9.-23.10., Anděl Jael: patří k živlu vzduchu.

Dodává smysl pro krásu a harmonii. Pomáhá zlepšovat vztahy a zvládat právní záležitosti. Přináší energii a nadšení. Slibuje zásah štěstěny do osudu. Radí dodržovat maximální opatrnost při fyzických činnostech. Varuje před nechutí komunikovat. Navrhuje zvýraznit boky, na které je třeba se soustředit, dlouhé rukavice, růžovou a sněhově bílou barvu a jasmínovou či fialkovou vůni.

 

Štír, 24.10.-22.11., Anděl Azrael: regent Pluta.

Dodává sílu zápasit s negativními vlastnostmi. Pomáhá ukončovat různé záležitosti. Přináší trpělivost a houževnatost. Slibuje rozvoj milostných vztahů. Radí vzít věci do vlastních rukou. Varuje před tendencí poučovat druhých. Navrhuje zaměření na intimní části těla, třásně a třpytivé ozdoby, bílé zlato, vůni kadidla, růže, jasmínu a dřevin a chladné odstíny černé i šedé barvy.

 

Střelec, 23.11.-21.12., Archanděl Zadkiel: anděl milosrdenství, panuje Jupiteru.

Dodává schopnost rozmachu v jakékoli oblasti. Pomáhá s finančními záležitostmi. Může přinést moudré rozhodnutí a změnu životního stylu. Slibuje svobodu a cestování. Radí udržet si optimismus. Varuje před nedodržením závazků. Navrhuje věnovat pozornost stehnům a lýtkům, vzrušující, dynamické vůně zázvoru a ostružiny, oranžovou a lesklou červenou barvu a originální opasky.

 

Kozoroh, 22.12.-20.1, anděl Cassiel: patron Saturnu. Staví před obtížné úkoly, ale současně dodává sílu a schopnost je zvládnout. Pomáhá zbavit se apatie a sebelítosti. Přináší bojovnost a energii. Slibuje zvládnutí čehokoli. Radí navazovat kontakty se zahraničím. Varuje před vyhýbáním se lásce. Navrhuje tělové a modré barvy, „pánskou“ strohost v oblékání, horce-sladké tóny voňavek a pozornost zaměřenou na kůži, pleť a kolena.

 

Vodnář, 21.1.-19.2., Archanděl Uriel: pan Uranu.

Dodává energii na pohyb vpřed. Pomáhá získat nové a podnětné nápady. Přináší zklidnění a odstranění nervového napětí. Slibuje seberealizaci a vyšší postavení. Radí rychle reagovat na různé situace. Varuje před neústupností a unáhleností. Navrhuje nezapomenout na vlasy a obličej, hippie vzory na volném oblečení v chladných odstínech modré a zelené, sladké květinové a mořské vůně a pohodlnou obuv.

 

Ryby, 20.2.-20.3., Anděl Asariel: ovládá Neptun.

Dodává tajemnost a schopnost rozeznat dobro od zla. Pomáhá vyhnout se podvodníkům. Může přinést vnitřní sílu a dobrou náladu. Slibuje zábavu, ale i rozvoj intuice a fantazie. Radí využít svůj skrytý potenciál. Varuje před ironií a sarkazmem. Navrhuje věnovat se kotníkům a chodidlům, kombinaci šperků podle nálady a ne vkusu, šedé, světle modré a zelené či bílé šaty nošeny třeba i přes džíny a silné opiové voňavky.

 

Judita Katona Peschlová