Rituál očištění se od negativních energií

Co budete potřebovat: tři svíčky (jedna bílá – v tomto případě zástupce pozitivní energie, jedna černá – v tomto případě zástupce negativní energie, jedna zelená – v tomto případě zástupce hojení), sirky, vykuřovací bylinky (podle svého výběru, avšak vhodné na očistu a zahánění negativních sil), svazek bílé šalvěje (budete-li chtít rituál posílit, také bílou růži).

Postup: očistěte se doutnajícím svazkem bílé šalvěje (vhodné je také provést očistnou rituální koupel s mořskou solí a jedlou sodou se zapálením několika bílých svící a potom si obléci bílý šat). Pohodlně si sedněte, svíce umístěte před sebe. Za ně postavte vykuřovací misku a zapalte na kroužku dřevěného uhlí očistné vykuřovadlo. Před svíce položte čerstvou bílou růži. Zavřete oči. „Vyčistěte“ svou mysl za klidného, pomalého dýchání. Pak oči otevřete a zapalte bílou svíčku. Nahlas vyslovte formulku:
„Země, vzduch, oheň, voda a duch,
Prosím, očistěte mě
od všech negativních energií.“

Zapalte černou svíčku a opakujte výše uvedenou formulku.

Poté zapalte zelenou svíčku a proneste:
„Země, vzduch, oheň, voda a duch,
prosím, osvoboďte mě od všech negativních sil, energií, útoků či zásahů. Prosím také o vyléčení a odstranění všech případných následků a projevů na všech úrovních: fyzické, mentální, psychické, emoční, spirituální i materiální. Tak se staň. Děkuji.

Pokud jste se rozhodli použít i bílou růži (musí mít v každém případě trny!), stejnými pohyby, jakými se očisťujete před svými rituály svazkem bílé šalvěje projděte kolem celého těla a myslete na to, jak růže „odsává“ svou čistotou jakékoli negativní energie, které se napíchnou na její trny. (Svíci po rituálu spalte venku a popel zahrabte do země.)

Zůstaňte sedět v klidu a s myslí čistou, zaměřenou pouze na proces očisty, nejlépe dalších 15 minut. Posléze by se měl dostavit pocit regenerace, obnovy a svěžesti. Pokud nikoli, opakujte znovu po třech dnech celý očistný rituál. U silných projevů negativních energií proveďte rituál tři krát za sebou s odstupem tolika dnů, abyste první vykonávali za novoluní a poslední za úplňku.

Poznámka: Tento rituál neboli rituální pozitivní kouzlo je u jednorázového provedení nejefektivnější, provádíte-li ho za úplňku, kdy Luna jasně září na obloze. Pokud budete tento rituál vykonávat v pozitivní náladě, výsledek bude mnohem lepší. Nejúčinnější samozřejmě bude, účastníte-li se ho v kruhu dalších osob, ať již ženském nebo jiném.

Budete-li chtít zvýšit šanci na úspěšné působení rituálního kouzla, potřete svíce esencí z bobkového listu, anebo roztopeným voskem upevněte po jednom bobkovém listu z dvou stran každé svíce. Před tři svíce pak položte malou mističku s dalšími bobkovými listy.

Spoustu zajímavých a některých dosud nikde nepublikovaných rituálů se naučíte provádět třeba na výcviku keltskýc ha slovanských kněžek země v Praze, Rychnově nad Kněžnou nebo v Bratislavě: 

https://www.angelcity.cz/kurzy-a-seminare/vycvik-keltskych-knezek-zeme/

https://www.angelcity.cz/kurzy-a-seminare/zenske-temy-mysterium-bohyne-a-pobyty-na-mystickych-miestach-bohyne/vycvik-keltskych-knaziek-zeme/

Judita Peschlová, www.angelcity.cz