Andělská aromaterapie: unikátní a speciální kurz

Návod na léčení a transformaci symfonií andělských vůní a zlatým andělským odleskem esenciálních a rostlinných olejů a také vykuřovadel. Jak je užívat v souladu s andělskými energiemi pro každou oblast života - nejen pro léčení a krásu - včetně andělských rituálů a obřadů s vonnými směsmi, olejíčky, rostlinami a vykořovadly pro různé příležitosti, životní události, situace, přechodová období, energetické průlomy v průběhu roku, dokonalou andělskou harmonii v sobě i kolem sebe atd.
 
V přítomnosti andělů cítíme zvláštní, velmi příjemnou, pouze vzácným aromatům podobnou vůni. Je to jeden ze způsobů, jakým nám mohou dávat na vědomí, že jsou s námi nebo s někým jiným - právě teď a tady. Samotní andělé milují vůně a jsou jimi přitahováni. Platí však i opak: my sami můžeme přivolávat andělskou pomoc a dokonce pracovat s jejich vibracemi prostřednictvím vibrací vůní esenciálních olejů pocházejících z přírodních zdrojů, absolvovat andělské rituály v oblaku půvabných, jemných, někdy však i příjemně pronikavých vůní olejů, rostlin, vykuřovadel.
 
Věděli jste například, že jednou z vonných směsí archanděla Michaela je kombinace olejíčků z růžového dřeva, myrhy a grapefruitu? A ještě čtvrtého prvku, který si nechám předběžně pro sebe. Samozřejmě, je nutné vědět, v jakém poměru třeba namíchat takový voňavý prostředek k zajištění absolutní ochrany na fyzické, mentální, emocionální i duchovní rovině, na zbavení se strachu, získání odvahy a schopnosti čelit jakýmkoliv překážkám, na otevření se pravdě o tom, kým a čím skutečně jsme. Energie archanděla Michaela propojená s vibrací olejíčku z růžového dřeva otevírá čakru hrdla a umožňuje tak vyslovovat svou vlastní pravdu, vyjádřit své potřeby, kráčet svou cestou s kuráží a v plné síle. Poskytuje nám velmi účinný andělský plášť ochrany. Archanděl Michael je pánem karmy, a pokud spojíme jeho andělskou ohromnou moc se silou myrhy zbavovat nás hlubokých zranění a traumatických zkušeností z minulých životů, dostaneme se ke kořenům svých současných problémů a své rány navždy zahojit. Sladěním účinnosti zásahu archanděla Michaela s intenzitou vibrací grapefruitového olejíčku obnovíme své vlastní síly i vitalitu svého vyčerpaného ducha, očistíme své tělo i mysl a ještě více podpoříme své komunikační schopnosti přes aktivaci čakry hrdla. Vůně grapefruitu podpořena vyzařováním archanděla Michaela odstraňuje bloky a překážky. Barva grapefruitu připomíná auru a světlo archanděla Michaela, jeho tvar slunce, jehož je Michael archandělem. Chcete-li se dozvědět více, jsem tu pro vás na kurzu andělské aromaterapie nejenom já, ale i andělé a jiné bytosti světla.
 
Lektorka: Judita Peschlová
 
Termín: 25.4.2015, 10.00 - 18.00 hod.
 
Místo konání: Praha
 
Cena: 999 kč
 
Kontakt: judita.andele@gmail.com

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: