Jahodový úplňkový rituál radosti

Dnes máme úplněk s jedním z nejkrásnějších názvů: JAHODOVÝ nebo jinak MEDOVÝ MĚSÍC.

Tady máte pro vaši radost a potěšení malé a jednoduché úplňkové kouzlo na probuzení radosti a prostého pocitu štěstí v sobě:

* Dokud je ještě bílý den, odějte se do něčeho oranžového (barva energie, elánu, radosti, veselí, a tak trochu medového měsíce).

* Vodou v rozprašovači, do níž jste přidali 7 kapek bergamotového oleje vystříkejte celý svůj domov. Zbavíte jej tak vší negativity a vnesete současně do jeho prostor čistotu a radost. (můžete sáhnout rovněž po voňavém spreji archaii Gabriel jakožto patronce Luny a jejich cyklů)

* Poté jděte tam, kde budete moci stát v záři slunečních paprsků. Potřete si zápěstí směsí éterických olejíčků, kterou si připravíte před tímto drobným rituálem lunární radosti: základní mandlový olej, pár kapek levandule, pomeranče a rozmarýnu. Krouživými pohyby obou zápěstí rozetřete řádně po nich olejíček a tři krát se z něj zhluboka nadechněte (můžete rovněž použít olejíček stříbrného Elohima od Lichtwesen). Energie radosti a Luny se tak dostane prostřednictvím vůně nejenom do vašeho mozku, nýbrž i do celé aury a vyšších čaker.

* Bosky se postavte na slunce, nastavte jeho paprskům obličej, zvedněte ruce tak, jakoby jste v nich chtěli obejmout celé nebe. Prociťujte radost ze spojení s životem, svým vyšším já, Bohyní.

* Po setmění zasaďte květinu, nejlépe opět s květy pomerančové barvy, do oranžového květináče. Vybírejte takovou, která rychle roste a co nejdřív vám pokvete, aby i vaše radost a štěstí kvetlo stejně rychle. Tentokráte se postavte tak, aby na vás "svítila" Luna, rozevřete náruč a přivítejte ji i její Bohyně a anděly ve svém životě.

* Ať vám toto malé úplňkové rituální kouzlo přinese mnoho radosti, úsměvů, lehkosti a štěstí.

* Mnoho malých i velkých rituálů bude obsahem zanedlouho vypsaného nového výcviku kněžek, a také pobytu Voňavé žítkovské čarovaní, též cesty za srdcem Matky Země, bohem a bohyní Mithrou a pod.


Judita Katona Peschlová

www.angelcity.cz

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: