TÝDENNÍ HOROSKOP PRO BOHYNĚ OD 27. 12. 2016 DO 1. 1. 2017

Rok 2017 bude rokem radikálních změn, ty se však spouští již tento týden, poslední v roce 2016. Týden od dnešního večera do večera prvního dne 2017 bude jakýmsi předobrazem toho, co se bude nebo může dít v průběhu nastávajícího ročního období. Pro ženy, Bohyně i ty, které se na cestu za svou vnitřní Bohyní pouze odhodlávají vykročit, by to měl být týden možností naznačujících potenciál roku 2017, roku, v němž se v mnoha ženách skutečně probudí Bohyně a bude je vést hvězdnými cestami. 

Beraní Bohyně

Měl by to být celkově dobrý, docela úspěšný týden. Mohlo by se dokonce stát, že se dočkáte uznání ať již v práci nebo jinde a budete z něj mít dokonce jistý prospěch. Poslední dny posledního týdne roku jsou pro vás vynikajícím časem na cestování a získávání výjimečných zkušeností. Pokud máte po boku někoho, s kým se na objevné cesty můžete vydat, utuží to váš vztah. Nebesa a všechny jeho bohyně budou zastupovat vaše zájmy, zvláště půjde-li o peníze a kariéru. Jděte do akce! Nezadané dámy možná potkají lásku svého života.

Býčí Bohyně:

Tento týden dostanete šanci ubezpečit se, jak důležité pro svého partnera jste, co vás naplní hlubokým pocitem štěstí. Tato situace ve vás vzbudí nejenom nádherné emoce, nýbrž i vnitřní sílu, s níž dosáhnete cokoli, co si umíníte a čemu jste se možná doteď vyhýbali. Některý z členů rodinu bude pro vás snad zátěží, požádáte-li však o pomoc jiného rodinného příslušníka, vše se vyřeší k vaší spokojenosti. Trochu citlivou záležitostí budou tento týden finance a majetkové záležitosti, ale zároveň budou výtečné podmínky se s nimi vypořádat.

Blíženecké Bohyně:

V trvalejších vztazích můžete mít potíže s komunikací a také vás může přemoci pocit, že vzdálenost mezi vámi se prohlubuje. Občas můžete zatoužit po vztahu, v němž budete přijímány takové, jaké jste, bez výhrad a podmínek. Tento týden je velice vhodný – podobně jako u Beranů – na cestování, výlety, rovněž však na uzavírání závazných smluv. Můžete se teď podepsat pod cokoli, přinese vám to příští rok velký úspěch nebo prospěch. Studuje-li něco, vaše mozkové buňky teď budou fungovat blesku rychle, naučíte se cokoliv snadněji, než jindy.

Račí Bohyně:

Tento týden si nebudete moci stěžovat na nedostatek příležitostí k vydělávání peněz. Osud a Bohyně vytvoří situace, která budete moci využít v zájmu získávání vyšších finančních částek. Vytvoříte si zdravý základ a zajistíte živobytí na delší dobu, co významně přispěje ke zlepšení vašeho pocitu pohody. V milostných vztazích, v nichž se věci vyvíjely úplně jinak, než jste očekávaly, by mělo dojít k pozitivnímu obratu. Dokonce i v nejcitlivějších otázkách se se svými partnery shodnete. Jeden z vašich přátelských vztahů pravděpodobně nevydrží životní zkoušky.

Lví Bohyně:

V práci budete úspěšní. Pokud žádnou momentálně nemáte, a vyvinete dostatečné úsilí, naskytne se vám takové zaměstnání, v němž vás neocení pouze finančně, nýbrž i morálně a budete v něm mít značnou šanci na budoucí postup. Láska je v posledním prosincovém týdnů méně šťastným tématem. Nesnažte se v této oblasti nic měnit , zejména jste-li singl. Jestliže máte děti, bez ohledu na věk budou potřebovat vaší pomoc, a to nejenom v podobě verbální podpory. Některé pracovní vztahy budou do konce roku trochu háklivou záležitostí.

Panenská Bohyně:

Bude vás obcházet monstrum žárlivosti. Nebude souviset jenom s láskou, nýbrž i s vašimi pracovními úspěchy. Možná dospějete k poznání, že někteří kolegové, od nichž byste to nečekali, vám závidí. Bylo by nejlepší, kdybyste ignorovaly hozenou rukavici a nechali nepřející okolí dusit se ve vlastní šťávě. Případná cesta do zahraničí bude zdárná. Samostudiem získáte cenné poznatky, mentálně na tom budete výjimečně dobře.

Váží Bohyně:

Jistý romantický vztah se asi nebude vyvíjet způsobem, jakým byste si přály. Váš partner případně potenciální přítel bude zaneprázdněn, anebo se bude muset věnovat vydělávání na chléb každodenní. Existenciální otázky budou na chvíli mít před těmi vztahovými přednost.  Nebudete-li se zlobit, vyčítat ani dělat menší či větší scény, vztahy se uklidní a zharmonizují. V úředních záležitostech bude jedna nepříjemnost následovat druhou. Vinou jiných můžete tahat za kratší konec, nenechte se tím však odradit a bez váhání vyjádřete své mínění. Okamžitě se vám uleví a hned se budete cítit lépe.

Štíří Bohyně:

Budoucnost déle trvajících vztahů závisí do značné míry na míře vaší tolerantnosti, schopnosti odpouštět a přistupovat na kompromisy. V práci půjde vše hladce, nadřízení nebo také zákaznice vám dají najevo, jak si cení vašich znalostí, schopností a snaživosti. Určité setkání změní váš život a vy zase změníte svůj životní rytmus. Uslyšíte příběh, který změní vaše názory a postoje, což povede k vašemu osobnímu růstu a k proražení ve světě, o němž se vám již dávněji zdá.

Střelecká Bohyně:

Jedna z vámi uskutečněných chyb nakonec skončí přátelstvím, jak to však ve skutečnosti dopadne, bude pouze a jen na vás. Jelikož tento týden se u vás bude nést ve znamení přátelských vztahů, hýčkejte si ty, které již máte a budujte podle možnosti co nejvíc nových, abyste do roku 2017 vkročily s co největším počtem sester a možná i příznivkyň. Potěšte je třeba nějakou drobností, vrátí se vám to možná z jiné strany něčím luxusním. Pokud jste vdané anebo žijete v pevnějším svazku, odhalte před svým partnerem své skryté stránky, které by ho mohly zaujmout a zvýší vaši přitažlivost. Důvod ke koncoročnímu optimismu naleznete v oblasti financí.

Kozoroží Bohyně:

Tento týden budou pro vás důležité tři věci: Láska, láska, láska. Pozitivní změny ve vašem citovém životě budou mít příznivý vliv také na vaši výkonnost, na podmínky v práci, na vztahy s kolegy a celkově na váš život jako takový, také však na váš pohled na svět. S vervou se postaráte o věci, které se vám dříve zdálo téměř nemožné zdolat či vyřídit. Do života vám však může vstoupit také svůdné nástrahy v podobě lákadla vášnivě strávené noci, vyhněte se mu. Zničily byste něco mnohem cennějšího. Jste-li matkami, budete mít důvod pro radost.

Vodnářská Bohyně:

Nevyřešené otázky vztahující se ke stěhování nebo rekonstrukci, koupi, prodeje, různým přesunům a cestování bude třeba konečně dořešit, jinak si je ponesete takřka po celý rok 2017.  Pokud uvažujete nad výpovědí v práci nebo chcete změnit své postavení v stávajícím zaměstnání, pak bude těch posledních pár dní roku 2016 velice vhodnou dobou na podobné záležitosti. Osud vám nabídne skvělé vyhlídky, bude po vás pouze chtít, abyste je nepřehlédly, neboť mohou být podány v ne příliš vábném obalu. Nedávejte teď svým potenciálním partnerům ani ten nejmenší důvod k žárlivosti a pochybnostem, budoucnost vašeho vztahu by tím mohla strádat víc, než si umíte představit. Silvestr raději prožijte střízlivým způsobem a nikoho neprovokujte.

Rybí Bohyně:

Pokud jste se rozhodly milé Rybička vzít si tento týden pár dní volna anebo trochu cestovat, odpočívat, dobít baterky a získat víc energie, nic lepšího jste nemohly udělat. Nesahejte jiným na jejich osobní tabu, mohly byste vyvolat podrážděné reakce a zkazit si nejenom konec roku 20126, nýbrž i začátek roku nového. Jak vy, tak vaši případní partneři budete pravděpodobně muset podávat na pracovišti vyšší výkony než v předchozích týdnech. Budete-li v lepší kondici, jako vaše protějšky, podpořte je, povzbuďte a nešetřete slovy chvály, dočkáte se později zasloužené odměny.

JUDITA KATONA PESCHLOVÁ

www.angelcity.cz, www.juvita.cz