VÍTE, KDO JSOU ELOHIMOVÉ, BYTOSTI SVĚTLA?

„Architekti našeho života“

Elohimové jsou mocné bytosti světla nesmírně vysokých vibrací, „ochránci řádu a světla“, dlící vysoce nad Akášou. Ztělesňují božské principy a disponují enormní transformační silou. Jejich energie čistí energetické a jiné blokády, čistí a uvolňují karmu a omezující vzorce až k základům. Jsou vhodné při řešení hlubších a závažnějších témat přesahujících rovinu každodenního života a pomáhají zvládat důležité milníky na naší životní cestě.

Elohimové se projevují velice často skrze barevné světelné vyzařování, trochu podobně jako Paprsky stvoření. Je jich víc, ale většinou se pracuje s dvanácti barevnými paprsky Elohimů, kteří „pokrývají“ všechny případné oblasti lidského života.

Jako příklad uvedu stručné informace o „Modrém“ Elohimovi. Ten nám pomáhá rozpoznat vše nepotřebné pro nás, náš život, naše tělo, vztahy v práci nebo v rodině, čili záležitosti, kterými se nezřídka zabýváme. Modrý Elohim nám pomáhá vyřešit problémy a bloky, které destabilizují celý náš energetický systém a auru, a tím ochraňuje náš imunitní systém a posiluje naši sebedůvěru. Jeho síla nás vede k hlubokému vnitřnímu míru a pomáhá nám získat klid a spokojenost.

Mnoha lidem pomohl nejenom ve „věcech mezi nebem a zemí“, nýbrž také při fyziologických potížích, např. při bolestech svalového zatížení, navracuje tělu ztracenou energii zcela přirozenou cestou. Zmírňuje příznaky včelího bodnutí a kousnutí hmyzem. Je účinný při bolestech a otocích, které rychleji odezní. Někteří lidé také používají tuto uklidňující energii při poruchách spánku.

Existují esence a éterické olejíčky, které jsou speciálně vyráběny a nabíjeny vibracemi Elohimů tak, aby jejich energie byla docela čirá, netknutá a nenarušitelná lidskými či jinými vlivy. Jejich obrovskou výhodou je, že nás spojují s bytostmi Elohim v průběhu několika sekund bez jakékoli námahy či dlouhé přípravy na takovéto podnětné, léčivé a energetizující setkání.   

Máte k andělské terapii, v průběhu které se napojíme na Elohim a oni vás obejmou energií bezpodmínečné lásky a přijetí? A pomohou vám s čímkoli, na co uzrál čas a vy si navzdory tomu sami nevíte rady? Nebo se jednoduše toužíte ve svém životě posunout dál a hledáte, co vám bude v této snaze nápomocno? Napište, tak je to prosté :-) 

Anebo přijeďte na kurz, na kterém bude řeč také o bytostech Elohim a práci s jejich vibracemi: www.angelcity.cz/products/andelska-kresba-channeling-a-terapie1/

Judita Katona Peschlová

www.angelcity.cz