TAJEMNÉ A TAJNÉ ZNAKY PRAHY

MAGICKÁ PROCHÁZKA STARÝM MĚSTĚM PRAŽSKÝM

Průvodkyně: Judita Peschlová

Termín:            11 .6.2015, 18.00 - 21.00 hod.

Sraz:                bude oznámen po přihlášení
Cena:               250 Kč   

 

 

 

Praha je přímo přeplněná tajemnými znameními a symboly, mnohem víc, než jakékoli jiné město.  Za těmito znaky se skrývá množství záhad, příběhů, pověstí, mýtů, legend, ale také skutečných faktů a událostí. Toto čarovné a okouzlující město odjakživa přitahovalo svou zvláštní a nevyčerpatelnou energií poutníky, mágy, mystiky, badatele, hledače, zasvěcence, duchovně naladěné lidi.

 

Podnikněte s námi jakousi „minipouť“ po některých z mnoha tajemných míst, nebo i míst zcela obyčejných, avšak ozvláštněných tajemnými znaky. Otevřete oči neobvyklému významu znamení a symbolů, který si běžně nevšimnete, případně ve spěchu a shonu běžného dne opominete.

Načerpejte nejenom nové poznatky, nýbrž i novou energii a získejte k Praze nový vztah. A snad odkryjeme i něco z Prahy tarotové…

 

(akce se koná za každého počasí)

 

Registrace: Zašlete email se svým jménem a telefonním číslem na email: p.barny@post.cz

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415


Judita Peschlová:
Žiji v Praze již řadu let. Vybrala jsem si ji k místu svého pobytu záměrně kvůli svému okouzlení tímto místem plným tajemství, mystiky, legend, mýtů a starých příběhů, k níž mě to táhne již od útlého dětství. Jsem nejenom profesionální průvodkyní mluvící několika jazyky, nýbrž i průvodkyní životem a osobním rozvojem, zejména jako (rovněž profesionální) psychoterapeutka a odbornice na Tarot, mytologii, archetypy a andělskou terapii, a také certifikovaná konstelářka rodinných a firemních konstelací. 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: